top of page

Arte con Aga    

Aga Strauss to absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale projektowania form przemysłowych. Artystka, projektantka, dekoratorka i przede wszystkim nauczycielka sztuk plastycznych.

 

Od 10 lat mieszka na Costa del Sol i od dawna zaraża miłością do sztuki podczas swoich zajęć indywidualnych i grupowych. Pasjonatka malowania intuicyjnego, dzięki któremu otwiera ludzkie serca i rozwija kreatywność. Podczas swoich zajęć nie tylko pomaga odkryć różne techniki malowania, ale rówież przypomina wszystkim, jak ważną cześcią życia jest możliwość przelania swoich emocji na kartkę papieru.

 

Autorka  Arte con Aga i Arte terapuetico con Aga  oraz kilku innych projektów malarsko - edukacyjnych dla dzieci i kobiet, bądź mieszkańców Costa del Sol. Prywatnie mama 2 dzieci i żona, która lubi wędrówki górskie, dobrą kuchnię oraz swoją pracę :) Ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii i miłości do malowania, którą zarazi każdego ;) 

Arte con Aga 

 

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodych artystów oraz dorosłych - każdego kto maluje lub tych, co nigdy wcześniej ze sztuką nie mieli nic do czynienia. 

 

Techniki malowania: ołówek, węgiel, malowanie olejne i akrylowe, pastele...malowanie intuicyjne i ekspresyjne. 

Kreatywne zajęcia dla wszystkich:
Baby ART - dzieci w wieku 1 - 4 
KIDs ART - dzieci w wieku 5 - 11 
Teenage ART - młodzież w wieku 12 - 16 
Malowanie intuicyjne > wszyscy w wieku 1 - 101 

 

 

Arte terapuetico con Aga

 

ARTE terapéutico to nie są zajęcia z art terapii, ale mogą okazać się idealne dla wszystkich z problemami emocionalnymi czy osobistymi. Zajęcia bez wątpienia pomagą w wewnętrznym rozwoju, komunikacji i ekspresji. 

 

Aga sztukę uważa za idealną terapię - ułatwia introspekcję, wzmacnia samoświadomość i tożsamość, a przede wszystkim samoocenę. Idealne przede wszystkim dla kobiet, które szukają sposobu na siebie lub wyrażenie siebie, bądź tych które w szalonym pędzie życia zagubiły swoją tożsamość. 

 

Aga poprzez swoje zajęcia otwiera ludzkie serca i pomaga uciszyć gonitwę myśli. Jak nikt inny pokaże Ci, że kartka papieru to niekiedy najlepszy terapeuta... ;) 

bottom of page