top of page

Nurkowanie

Gotowy na przygodę? Na odrobinę dreszczyku emocji i sporą dawkę nowych przeżyć ? :) Kurs nurkowania na Costa del Sol z pewnością przyniesie niezapomniane emocje! 

 

Gwarantujemy wysoki poziom szkoleń i oferujmy szeroką gamę kursów nurkowych PADI oraz ciekawe miejsca nurkowe dla początkujących i zaawansowanych.


Nasze nurkowiska są łatwo dostępne z brzegu, nurkujemy przy rafach, interesujących formacjach skalnych i wrakach. Prowadzimy również nurkowania z łodzi z naszymi partnerami w regionie urozmaicając w ten sposób listę miejsc nurkowych.

 

Na wybrzeżu Malagi, można łatwo zaobserwować bogactwo życia morskiego, od kolorowych koralowców, Mola-Mola, skorpeny, ośmiornice, po węgorze, mureny, liczne ślimaki morskie oraz wiele więcej.

 

Stając się nurkiem doświadczysz połączenia z naturą, poczucia wolności. Zanurzysz się w nowych wrażeniach i doświadczeniach. Dołącz do nas na wspaniałą wyprawę i odkryj podwodny świat nurkując z nami :)

Baza Nurkowa Zapraszamy entuzjastów podwodnego świata do Torrox Costa, niedaleko Malagi.

 

 

Kursy NurkowaniaOferujemy pełen zakres rekreacyjnych i profesjonalnych kursów na poziomie od początkujących po certyfikaty PADI.

 

 

bottom of page