top of page

Intensywny kurs jezyka Hiszpańskiego

pobrany plik.png

Nie ma lepszego sposobu nauki języka obcego jak wyjazd do jego kraju ojczystego oraz możliwość obcowania z jej mieszkańcami, poznania kultury, historii i obyczajów. Jeśli do tego możesz połączyć naukę z wypoczynkiem, słońcem, relaksem na plaży i kąpielami w morzu, to jest to najlepszy sposób na wyjazd, pomysł na wakacje, przygotowanie się do egzaminów, czy oderwanie się od rzeczywistości.

 

Skorzystaj z naszego kursu i praktykuj hiszpański w Maladze, zyskaj międzynarodowe znajomości, baw się w pełni słońca i połącz przyjemne z pożytecznym :) 

 

Dlaczego warto zapisać się na kurs przez naszą stronę? 

MyMalaga.PL jest przedstawicielem Akademi CILE na rynek polski. Rejestrując się przez naszą stronę nie ponosisz żadnych ukrytych opłat. Gwarantujemy Ci najniższe ceny, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie wsparcie polskiego rezydenta na miejscu.  

 

Kurs jest przeznaczony od każdego od 16 roku życia ( za wyjątkiem grup zorganizowanych) Nieważne czy jesteś uczniem, studentem, osobą pracującą czy emerytem!  

 

Powinieneś również wiedzieć, że jeden miesiąc intesywnego kursu w Academia Cile jest równoważny z rocznym programem nauczania w polskich szkołach językowych. To proste! Jeden miesiąc to jeden poziom zaawansowania! Jeszcze się zastanawiasz ? ;) 

źródło: Pinterest

KursyAcademia CILE to Międzynarodowe Centrum Języka Hiszpańskiego z ponad 25-letnim doświadczeniem nuczania zagranicznych studentów. Szkoła znajduje się w samym centrum Malagi, jedynie 10 minut drogi od plaży.

 

W zależności od Twoich potrzeb CILE oferuje różnego rodzaju kursy na wszystkich poziomach zaawanasowania od A1 do C2.  Co więcej prócz nauki szkoła proponuje aktywność pozalekcyjną, jak wizyty w muzeach, naukę flamenco, a także wycieczki. Ponadto każdy, kto prócz nauki hiszpańskiego pragnie aktywnie spędzić czas ma do wyboru kursy połączone z lekcjami żeglarstwa, jazdy konnej, tenisa, golfa i inne ;) 

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

Cennik​Cena kursu zależy od wyboru rodzaju kursu oraz ilości tygodni trwania nauki. Przy czym im dłużej zostaniesz z nami, tym cena będzie atrakcyjniejsza, a kolejne tygodnie coraz tańsze ;)

 

Co najważniejsze posiadamy atrakcyjne i specjalne oferty dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób oraz grup szkolnych. 

Zakwaterowanie​ i Transfer z LotniskaSwoim studentom oferujemy zakwaterowanie w mieszkaniach u wybranych hiszpańskich rodzin, w pokojach 1 lub 2-osobowych, wraz z wyżywieniem.  Jest to sprawdzony sposób na codzienne praktykowanie 

języka oraz poznawanie hiszpańskich obyczajów. Ponadto wedle życzenia studentów kwaterujemy również w mieszkaniach współdzielonych z pozostałymi uczniami, bądź proponujemy miejsce w samodzielnych apartamentach.

bottom of page