top of page

Poznajmy Się

  • Facebook Vintage Stamp
  • Instagram Vintage Stamp
  • Pinterest Vintage Stamp
  • YouTube

My Malaga.pl

 

To miejsce, które stworzyłam z myślą o osobach pragnących odwiedzić Malagę i Andaluzję oraz których marzeniem jest choć przez chwilę całym sobą poczuć hiszpański klimat, kulturę i poznać wszystkie jej uroki.

 

To również miejsce, które chciałabym aby stało się źródłem inspiracji zarówno dla tych, którzy są w Maladze "na chwilę", jak i dla stałych jej mieszkańców.

 

To nie jest i nigdy nie będzie zwykły przewodnik. Chcę Was zaprowadzić w miejsca, które po prostu trzeba zobaczyć, które mają duszę i takie, o których jako zwykły turysta nigdy byś się nie dowiedział. 

 

My Malaga. ma pomóc Tobie z marzeń uczynić niezapomniane wspomnienia, a szarą rzeczywistość zamienić na chwile pełne słońca i beztroski.

 

To strona, a właściwie już portal, wciąż niedoskonały, wciąż uzupełniany. Chciałabym abyś znalazł tu odpowiedzi na swoje wszystkie pytania, abyś odnalazł tu wszystko, co pomoże Ci zorganizować podróż na Costa del Sol.

 

To moje spojrzenie na miejsca, ludzi, obiekty, którymi się otaczam i żyję. To moje serce, którym chciałabym się dzielić z Tobą każdego dnia. To jestem ja, ale również ludzie, którzy razem ze mną tworzą ten portal każdego dnia - moi współpracownicy i przyjaciele.

 

Zainspiruj sie i poczuj ! ze jestes w miejscu, w którym powinnienes byc   :)

Zobacz Moją Malagę 
bottom of page