top of page

BAZA Nurkowa   

Centrum Nurkowe Black Frog Divers mieści się w Torrox Costa, małym miasteczku na pięknym wybrzeżu Costa del Sol. Nasza baza usytuowana jest przy Laguna Beach, kompleksie apartamentów, gdzie można spędzić wakacje w bardzo komfortowych warunkach. Oryginalność, funky styl, ręcznie robione ozdoby i recykling w centrum nurkowym, odzwierciedla ekologiczne poglądy zespołu, szacunek dla środowiska i daje świeżą, relaksującą i twórczą atmosferę.


Baza Black Frog Divers znajduje sie w Torrox Costa ale organizujemy nurkowania wzdłuż wybżerza Costa Tropical i Costa del Sol włączając miejsca takie jak Calahonda, Nerja, Torrox Costa, La Herradura, Almuñécar, Gibraltar, Tarifa i Almeria (Cabo de Gata).

 

Ciągle poszukujemy nowych miejsc nurkowych aby zadowolić potrzeby naszych klientów.
Ponad to organizujemy wyprawy nurkowe do miejsc takich jak Egipt, Wyspy Kanaryjskie, Polinezja czy Azja.

 

Dlaczego MY?
 

Black Frog Divers to najsympatyczniejsza baza nurkowa na wybrzeżu Costa del Sol i jedyna z polskim akcentem :)  

To centrum nurkowe PADI jest prowadzone przez dwóch profesjonalistów z dużym doświadczeniem, Sarę i Marcina - kilujęzycznych w tym m.in polski, włoski, angielski, czy hiszpański. 

 

Marcin ze swoim niesamowitym spokojem przekona każdego, kto próbuje swoich sił w nurkowaniu po raz pierwszy. Jego profesjonalne podejście, spokój i pasja w sercu sprawi, że i Ty zakochasz się w nurkowaniu. Dzięki Sarze poczujesz się jak w domu, zadba o Twoje bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Razem tworzą zgrany zespół i profesionalną obsługę. 

 

Black Frog Divers zapewnia wysoki poziom szkoleń i oferuje szeroką gamę kursów nurkowych PADI oraz ciekawe miejsca nurkowe dla początkujących i zaawansowanych.

bottom of page