top of page

La Fabrica Cruzcampo 

Wchodząc tu łatwo zapomnieć, że jest się w Maladze, a odważyłabym się nawet na twierdzenie, że można sie poczuć jak w jednej europejskich stolic. Wystrój wnętrz

i dość spora powierzchnia lokalu jest tu niespotykana, ale i też sam projekt jest innowacyjny i pierwszy tego typu na Costa del Sol.

 

Koneserzy piwa dobrze wiedzą, że Malaga słynie z piwa San Miguel, z kolei Cruzcampo produkowane jest... w Sevilli. A mimo to podjęto decyzję by właśnie

w Maladze artystycznej i alternatywnej dzielnicy Soho otworzyć pierwszą w Hiszpanii fabrykę piwa Cruzcampo.  Projekt okazał się strzałem w dziesiątke.

 

Napijemy się tu oczywiście wszystkich rodzai piwa Cruzcampo, zjemy małe co nieco

(polecam ziemniaczki, smażonego bakłażana, czy sałatkę z kozim serem), ale również posłuchamy muzyki na żywo - od czwartku do niedzieli o godz 17.00.

Mało tego, codziennie o godz 11.30  i 12.30 można zwiedzić fabryke poznając

tajniki procesu powstawania piwa rzemieślniczego Cruzcampo.

 

Miejsce przyciaga również fantastycznym wnętrzem - surowym a zarazem eleganckim, idealnie wkompnując sie w klimat Soho. Widać, że zadbano tu o każdy detal, a wszystko po to by stworzyć niezwykła atmosfere i coś zupełnie innego. 

 

Idealne na piwo z kumplami przy barze, babskie pogaduchy na kanapie w tzw salonie. W ciagu dnia czy wieczorem, raczej powiedzialabym na przegryzienie czegos, niz na obiad/kolacje.

 

Fabrica Cruzcampo jest jak powiew świeżości w Maladze, zupełnie inna, trochę hipsterka i pokazująca drugą twarz tego miasta - tą nowoczesną, podążajacą za trendami. 

 

Fabrica znajdziecie w dzielnicy Soho przy ulicy. Trinidad Grund 29 

 

Otwarta :

La Fábrica: Niedziela -Środa 12:30-1:00

               Czwartek - Sobota 12:30-2:00

 

Restauracja: Poniedziałek - Niedziela 12:30-00:30

 

bottom of page