top of page

Mañana Cocktail Bar

Malaga to nie tylko San Miguel, czerwone wino czy tinto de verano, ale także orzeźwiajace mohito :) Nie trudno znaleźć miejsce, które serwowałoby ten drink, jednak jest tylko jedno takie w mieście, które robi najlepsze mohito i drinki jakie kiedykolwiek piłam :)

 

Mañana to niewielki bar, który prowadzi dwóch braci z Łotwy. Niepozorny, trochę windsurfingowy prosto z Tarify, nie przyciągający wnętrzem, ale posiadający taki klimat i atmosferę jak mało który bar. Czuć tu morze, wiatr, naturalność, kubańsko - hiszpański klimat, który wprowadzają chłopaki z Europy Środowko - Wschodniej. Mało tego, sami kubańczycy chwalą ich za najlepsze mohito na Costa del Sol.  Ceni się ich za owartość, swobodę, prostotę miejsca, do którego chce się po prostu wracać. Znajdziesz tam piwa z całego świata i wymyślne drinki ich własnej kombinacji, wystarczy tylko się skusić ;)

 

Nie ukrywam, że jest to moje ulubione miejsce w piątkową noc :) Nigdy nie wiem, jaki drink zaserwują mi chłopaki, jednak zawsze jest to majstersztyk. Polecam te z karty, ale i aby zdać się na ich dobry gust. Ich pozytywna energia zaraża, drinki najwyższej klasy pobudzają kupki smakowe i zmysły, a deske windsurfingowa jako stolik przypomina - hej! jesteś w Maladze, ciesz się życiem i słońcem :)) 

 

Uwierzcie mi, wyjdziecie naładowani pozytywną energią :) Tam zawsze przypomniecie sobie, że jesteście na wakacjach, nawet gdyby tak nie było  :))

 

Mañane znajdziecie obok Plaza Merced, na Calle San Juan de Letrán 7.

Mapa tutaj.  

bottom of page