top of page

Andaluzja Zamyka Swoje Granice

‼️(UWAGA WAŻNE)‼️Wiemy, co się dzieje w Polsce wiec trudno nam wrzucam tu cokolwiek, bo zwyczajnie nie wypada...ale sytuacja epidemiologiczna jest dość dynamiczna więc musimy poinformować Was o nowych zaostrzeniach.

🛑 Zapewne wiecie, że od niedzieli w całej Hiszpanii wprowadzono stan alarmowy którego głównym celem ograniczenie przemieszczania się ludzi, stad godzina policyjna miedzy godz 23:00 a 6:00 rano, spotkania max do 6 osób. Wstępnie przyjęto, że stan alarmowy potrwa do 9 maja 😑 co 2 tygodnie obostrzenia będą aktualizowane i dostosowywane do panującej sytuacji.


🛑 Wczoraj z kolei wspólnota autonomiczna Andaluzji ogłosiła, że region pozostanie zamknięty od północy z czwartku na piątek 29 października do godziny 00:00 9 listopada. Nikt nie może opuścić i wjechać do Andaluzji, z wyjątkiem udania się do pracy czy siły wyższej. Granada, Jaén i Sewilla również zamknęły się między swoimi gminami a 448 innymi miastami w Andaluzji.

🛑 Malaga jako miasto pozostaje otwarta, jednak w jej prowincji nie można opuszczać takich miast, jak: Alameda, Almargen, Antequera, Archidona, Campillos, Cañete la Real, Cuevas Bajas, Cuevas de San Marcos, Fuente de Piedra, Humilladero, Mollina, Sierra de Yeguas, Teba, Valle de Abdalajís, Villanueva de Algaidas, Villanueva de la Concepción, Villanueva de la Concepción z Tapia, Villanueva del Rosario i Villanueva del Trabuco.

🛑 Na ten moment loty do Malagi nie są odwoływanie, zamknięcie Andaluzji nie wpływa na ruch lotniczy, a Hiszpania nie zamyka swoich granic.

🛑 Niestey Ryanair na jakiś czas usuwa większość bezpośrednich lotów z Polski Modlin-Malaga (znika 11 listopada, powrót 16 grudnia), Kraków-Malaga (znika 7 listopada, wraca 17 grudnia)Comments


bottom of page