top of page

COVID-19: Nowe Restrykcje

UWAGA NOWE RESTRYKCJE - Niestety nie mam dobrych wiadomości i wygląda na to, że wracamy do punktu wyjścia W zwiazku ze zwiększeniem ilości zachorowań Andaluzja od dziś 17 stycznia wprowadza nowe obostrzenia:

- Zamknięcie granic Andaluzji, co oznacza że nikt nie może wjechać do Andaluzji ani ją opuścić, z wyjątkiem uzasadnionej przyczyny

- Zamknięcie granic 8 prowincji Andaluzji, czyli z Malagi nie pojedziemy juz do Sevilli czy Granady. Można przemieszczać się między gminami tej samej prowincji, pod warunkiem ze ilość zachorowań w danej gminie nie przekracza 500 przypadków na 100 000 mieszkańców.

- Godzina policyjna między 22:00 a 6:00, niemniej jednak władze Andaluzji poprosily rząd Hiszpanii o przesuniecie godziny na 20:00 i w tym momencie czeka na zgode

- Restauracje, centra handlowe, sklepy i wszelka działalność będa czynne do godz. 18

- Spotkania ograniczone do max. 4 osób

- Zamknięcie obwodu wszystkich gmin, w których wskaźnik zachorowań w ciagu ostatnich 14 dni przekracza 500 przypadków na 100 000 mieszkańców. W gminach, w których wskaźnik przekracza 1 000 zakażeń na 100 000 mieszkańców dodatkowo zamknięte beda hotele, restauracje i wszelka nieistotna działalność. Jesli rzad wyrazi zgode, mieszkancy tych gmin beda musieli zostac w domu. Szczegółowa lista zamkniętych gmin na naszej stronie https://www.mymalaga.pl/zasady-podrowania-do-hiszpanii..
Comentarios


bottom of page