top of page

Sklepy Spożywcze 

Mercadona

 

 

Jedna z największych sieci supermarketów w Hiszpanii, która oferuje typowo hiszpańskie produkty. W Maladze najbliższa Centro Historico znajduję się przy Calle Gutenburg (okolice Portu) i Avenida Arroyo de los Angelos (okolice rzeki).

Super Sol

 

Sieć mini supermarketów, które najłatwiej znaleźć w samym centrum Malagi. Jest to miejscie, w którym bez problemu kupimy praktycznie wszystko, co jest nam potrzebne za niewielką cenę.

Lidl

 

Jeśli potrzebujemy zrobić trochę większe zakupy, bez problemu odnaleźć potrzebne produkty i jednoczesnie poczuć się jak w domu, to Lidl jest tego najlepszym rozwiązaniem. Produkty takie same, bądź   zbliżone do tych, co znajdują się w polskich sklepach, a ceny dość przystępne. Najbliższy Centrum znajduję się przy Calle Hilera (niedaleko El Corte Ingles).

"ruski"

 

Jeśli komuś nie przypadło do gustu hiszpańskie jedzienie, bądź alkohol może udać się na zakupy do niewielkiego rosyjskiego sklepu z polskimi produktami, który znajduje się przy Calle Trinidad Grund (niedaleko Portu).

Dla Polaków mieszkających w Maladze jest to miejsce szczególne :) 

Eroski

 

Kolejna hiszpańska sieć supermarketów, która zdecydowanie wyróżnia się bogatym wyposażeniem w różnego rodzaju produkty użytku domowego, artykułu spożywcze i alkoholowe. Możemy go znaleść m.in. w centrum handlowym Larios Centro.

El Corte Ingles

 

To najsłyniejsza sieć centrów handlowych w Hiszpanii, w której znajdziemy również supermarket z produktami z różnych zakątków świata. Pomimo iż można w nich znależć znacznie więcej, niż w przeciętnym sklepie, ceny bywają znacznie wyższe.

bottom of page