top of page

SPORTY GÓRSKIE

Wielu turystów kojarzy Andaluzję jedynie z pięknymi plażami zapominając, że jest to region niezwykle bogaty w różnorodność przyrodniczą i parki krajobrazowe, jak Sierra de Grazalema, Sierra de las Nieves, Sierra de Cazorla i Sierra de Aracena. Ich największym skarbem są góry, zaczynając od Montes de Malaga po najwyższe szczyty pasma Sierra Nevada, przekraczającymi 3 tys. m n.p.m. 

 

Teraz masz niebywałą okazję odkryć te bogactwa natury razem z nami :)  Wraz z AndaTrekk zapraszamy wszystkich entuzjastów wszelkich działań outdoorowych o charakterze górskim, przede wszystkim fanów trekkingu, chodzenia po via ferratach, wspinaczki czy biegania po górach. Wszystkim, którzy kochają aktywne spędzanie czasu oraz piękne widoki obiecujemy ciekawe trasy, miłe towarzystwo oraz nietuzinkowe okoliczności przyrody naszej ukochanej Andaluzji :)

 

Od kilkugodzinnych przechadzek w Sierra Blanca do całodniowych wypadów w Sierra Nevada. Od niewielkich, kilkunastometrowych skałek w Mijas, przez urwiska Peña Negra do wielowyciągowych dróg w El Chorro – setki skał, tysiące dróg, wszelkie stopni trudności. To wszystko znajdziesz w naszej ofercie sportów górskich w Andaluzji.

 

Przeżyj razem z nami niesamowitą przygodę, poczuj dreszczyk emocji, zachwyć się pięknymi krajobrazami i odkryj całkiem nową Andaluzję! :)

 

Wycieczki GórskieZapraszamy entuzjastów wszelkich działań outdoorowych

o charakterze górskim, przede wszystkim fanów trekkingu. 

 

 

Via ferrataNieco bardziej zaawansowane wyprawy górskie wyposażone dla celów autoasekuracji w linę stalową.

 

 

KanioningWędrówki z biegiem górskiej rzeki i dreszczykiem emocji, które dają skoki, zjazdy na linie czy pływanie.  

 

 

Wspinaczka
 

Andaluzja to nie tylko plaże, ale przede wszystkim góry, gdzie można się powspinać w miłym towarzystwie.

 

 

bottom of page