top of page

Nasze Kampery   

Wszystkie nasze kampery są wyposażone w silnik wysokoprężny 2.0 W disel,116 KM.

 

Tylna część wnętrza to komfortowe miejsce, w którym wygodnie usiada cztery osoby. Stoły składane pozwalają na wygodny posiłek, sprawdzenie poczty elektronicznej lub grę w karty z przyjaciółmi :) Po rozłożeniu siedzeń tworzy wygodne łóżko dla dwóch osób o długości 200 cm i szerokości 140 cm. Pod łóżkiem przestrzeń na bagaż.

 

Z tyłu samochodu znajduje się część kuchni, w której znajduje się lodówka, kuchenka gazowa, umywalka z wodą i dwa zbiorniki 2 × 13 L. Ponadto półki są przygotowane na żywność, naczynia i talerze.

 

Kamper jest wyposażony w dodatkową baterię, która jest ładowana podczas jazdy, dzięki czemu jedzenie w lodówce nie zepsuje się i zawsze będziesz miał zimne piwo ;) Podładujesz rownież komórkę podczas snu. 

WYPOSAZENIE

Campervany SurfCampers są wyposażone we wszystko, co jest potrzebne do campingowania. W środku jest duże łóżko, pościel, stolik do pracy, wyposażona kuchnia, a na dachu prysznic solarny. W pleni wyposazona kuchnia pozwala na swobodne przygotowanie posiłków. 

 

Prysznic

Bliskość z naturą i powrót do korzeni – tego w kamperowym życiu nie może zabraknąć. Dlatego podczas girls tripów będziemy brały prysznic na dworze, wodą nagrzaną przez gorące hiszpańskie słońce, używając biodegradowalnych kosmetyków. Oczywiście jesli bedzie takie zyczenie grupy bedziemy mogly sie zatrzymac na campingu, gdzie za dodatkowa oplata mozna skorzystac ze wszystkich sanitariów. 

 

 

 

 

 
bottom of page