top of page

O Projekcie   

Dlaczego Caravaning?

 

Podróż nowoczesnym kamperem zapewnia wszelkie możliwe wygody na poziomie hotelu. 

Wygodne materace, dużo miejsc do spania, ciepła woda, wydajna lodówka, prysznic i wc to obecnie standard. Wyposażenie dodatkowe jak markiza, namiot markizowy, tv, meble turystczne umilają pobyt i sprawiają, że nie zatęsknimy za domem zbyt szybko.

Ponadto kamper umożliwa podróżowanie nawet sześciu osobom, ale zapewni również wystarczająco dużo miejsca na bagaż i wszelkie możliwe gadżety: nawet w aucie typu van trudno zapakować równocześnie grilla, zestaw mebli, parawan, dwie paralotnie, zestaw do windsurfingu, trzy rowery i przyczepkę rowerową dla dzieci czy nawet skuter, a zimą

3 pary nart, buty narciarskie czy ciężkie zimowe ubrania. Nie wspominając o naczyniach, sztućcach, pożywieniu i wszelkich innych akcesoriach. Co więcej wybierając kamper nie ograniczamy się ani co do miejsca, czasu, szukania noclegów czy środków transportu. Jedziemy kiedy chcemy i na jak długo :) Do tego cepły klimat Hiszpanii i Portugalii zachęcaja do tego typu wypadów.  Przepiękne trasy, masa zabytków i niezliczona ilość campingów o wysokim standardzie sprawią, że Twoje wakacje kamperem staną się niezapomnianą przygodą! :)

 

Dlaczego MY?
 

Jesteśmy jedyną polską firmą na Costa del Sol wynajmującą kampery, z myślą głównie o polskich turystach. Wykorzystując siatkę połączeń tanich linii lotniczych można zredukować koszty i czas podróży do minimum. Pomysł współdzielenia zasobów sprawia, że możemy zaoszczędzić na przewiezieniu własnego (lub wypożyczonego z Polski) campera na opłatach za paliwo, autostrady itp. Oszczędności sięgają ok. 7 tyś PLN… oraz 7 dni, licząc podróż w obie strony. Po wylądowaniu w Maladze polscy rezydenci obiorą Państwa z lotniska wybranym kamperem, przeprowadzą szkolenie z obsługi kampera i rozpoczniecie urlop w słonecznej i ciepłej Hiszpanii. Samochód kempingowy będzie w pełni wyposażony w akcesoria kuchenne (talerze, sztućce, garnki, szklanki itp.), pościel dla wszystkich uczestników podróży, stół i krzesełka turystyczne, a także atlas Europy z wykazem wszystkich kempingów. W cenie oferujemy również foteliki samochodowe dla najmłodszych podróżników. Ponadto istnieje możliwość doposażenia kampera w rowery elektryczne w cenie 150 złotych/tydzień za jeden rower. Po zakończeniu wakacji zwrot kampera następuje na lotnisku w Maladze, bezpośrednio przed powrotem do Polski. 

 

CENNIK
 

Ceny wynajmu kamperów w Hiszpanii w okresie 01.10 – 30.05  to tylko 430 PLN /dobę (brutto)

Dotyczy wynajmu wszystkich samochodów z floty.

 

Samochody z pełnym wyposażeniem – bez dopłat.

Wymogi: 

  • Wynajem na min. 3 dni

  • 4000 PLN kaucja

  • 369 PLN opłata serwisowa

  • wiek kierowcy min. 26 lat

  • rabaty dla stałych klientów, większych grup i przy dłuższych pobytach

 

Odbiór kamperu na lotnisku w Maladze - transfer gratis! 

bottom of page