top of page

Warsztaty Malarskie

Photography by Aleksandra Olejnik

Zawsze marzyłeś o malowaniu? Siedzi w Tobie chęć wyrażenia siebie? A może chcesz się dowiedzieć, czym jest malowanie intuicyjne uczestnicząc w warsztatach malarskich w otoczeniu pięknej andaluzjyskiej krainy? :)

Z ArteconAga i MyMalaga.pl to teraz możliwe :) Hiszpańskie słońce, andaluzyjska kuchnia w kombinacji z ciekawym malarskim plenerem. 

 

Nasza oferta to idealne połączenie wakacji z możliwością rozwijania zdolności twórczych dla osób o bardzo różnym poziomie umiejętności.

Z naszym profesjonalnym wsparciem oddasz się artystycznym poszukiwaniom

i wypracowaniu własnych środków wyrazu.

 

ARTEconAGA gwarantuje zajęcia oparte na indywidualnym trybie nauczania, różnorodności tematów i technik plastycznych. Z kolei MyMalaga.pl pokaże Wam najurokliwsze miejsca Andaluzji, hiszpańską kulturę oraz prawdziwą ucztę smaków. 

W połączeniu sprawimy, że poznasz co oznacza andaluzyjska radość życia ;)

 

Zajrzyj w głąb w siebie, wypocznij i przeżyj razem z nami artystyczną przygodę w Andaluzji. Gwarantujemy słońce, chwile wypełnione twórczymi uniesieniami, cudowną kuchnię oraz dużo pozytywnej energii ;) 

Plenery malarskie w Andaluzji Wprowadzimy Cię w świat sztuki, nawet gdy był on Tobie dotychczas całkowicie nieznany! W otoczeniu pięknych andaluzyjskich plenerów przeżyjesz chwile artystycznego uniesienia :)

Spędź z nami weekend w czerwcu lub cały tydzień we wrześniu

i przeżyj niesamowitą przygodę w Andaluzji !

 

Photography by Aleksandra Olejnik

ARTE con AGAPolska artystka w Andaluzji, która na Costa del Sol prowadzi zajęcia twórcze dla dorosłych i dzieci :) Jej warsztaty Arte terapeutico con Aga przyciągają kobiety różnych narodowości, bo nikt inny, tak jak ona nie potrafi wydobyć co tak naprawdę siedzi w Tobie, byś mógł to później przelać na kartkę papieru ;) 

 

 

Photography by Aleksandra Olejnik

bottom of page