top of page

WYCIECZKI

Zakochaj się w Andaluzji, poznaj skarby, które kryje południowa część Hiszpanii i odkryj miejscowe obyczaje. Wyjedź z nami w miejsca, które Cię zachwycą i na długo pozostaną w Twojej pamięci ;) 

 

MyMalaga.pl oferuje wycieczki, które są najlepszą propozycją dla Tych, co pragną poznać kulturę, historię i zwyczaje Andaluzji oraz zwiedzić niezwykłe miejsca, dotąd niedostępne dla zwykłego turysty.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, mniejszych grup znajomych, jak i dużych grup zorganizowanych, czy

biur podróży, biur eventowych szukających wsparcia przy organizacji wyjazdu. 

 

Nie zastanawiaj się i odkryj razem z Nami perełki Andaluzji :) 

 

 

KLIENCI INDYWIDUALNIWycieczki zorganizowane do Rondy, Granady, Sevilli, Kadyksu, Kordoby, białych wiosek. Spacery po Maladze i Granadzie.

 

Ponadto oferujemy wycieczki skrojone na miarę waszych potrzeb, prywatne zwiedzanie, polskojęzyczni przewodnicy na wyłączność.

Wycieczki GórskieZapraszamy entuzjastów wszelkich działań outdoorowych o charakterze górskim, przede wszystkim fanów trekkingu. 

 

 

GRUPY ZORGANIZOWANESpecjalnie przygotowana oferta dla mniejszych grup znajomych, wsparcie biur podróży, biur eventowcyh i incentive przy organizacji wyjazdów. 

 

Oferujemy usługi polskojęzycznych przewodników w Maladze, Sevilli, Kadyksie, Granadzie, Kordobie i Rondzie. 

Plenery malarskie w Andaluzji Wprowadzimy Cię w świat sztuki, nawet gdy był on Tobie dotychczas całkowicie nieznany! Spędź z nami weekend w czerwcu lub cały tydzień we wrześniu i przeżyj niesamowitą twórczą przygodę w Andaluzji !

 

bottom of page