top of page

Wyjazdy Kamperowe

logo_girlsinthevan_ig.png

Marzy Ci się wolność ? Przygoda? Wiatr we włosach?  Pragniesz spędzić swoje wakacje w całkowicie inny sposób? A co powiesz na babski wyjazd kamperem po regionie Andaluzji w moim towarzystwie?  :)  

 

Szukam 13 niezwykłych kobiet, które nie boja się przygody :) Jeśli lubisz hiszpańska kulturę, kontakt z naturą, budzić się nad oceanem, spać pod gwiaździstym niebiem lub poznawać dane miejsce od tzw kuchnii, to będą to dla Ciebie wymarzone wakacje! 

Wraz z Girls in The Van tworze niezwykły projekt, jedyne takie wyzjazdy ze mna. 13 kobiet, 7 kamperow i andaluzyjska przygoda! 

 

TYLKO DWA TERMINY: 

15-22 czerwca 2023 i 7-14 września 2023 

Pozwól mi się porwać w jedyny taki wyjazd! Pokaże Ci piękne miasteczko Andaluzji, piaszczyste plaże, moje instagramowe spoty, andaluzyjska radość życia i przede wszystkim zaraze Cie moja miłością do Malagi i Andaluzji :) Odważysz sie ? Możesz przyjechac sama, możesz zabrać ze soba przyjaciolke, mame, sasiadke :) Skad jestes i ile masz lat nie ma znaczenia! Wystarczy, ze w mysl hiszpanskiego powiedzenia ( Dejate llevar) dasz sie ponieść ;) 

girls in the van.JPG
O ProjekcieSzukam 13 niezwykłych kobiet, które nie boja się przygody i chca razem ze mna poznac Andaluzje, budzić się nad oceanem i poczuna wlasnej skorze co to znaczy andaluzyjska radosc zycia. 

TYLKO DWA TERMINY: 

  • 15-22 czerwca 2023

  • 7-14 września 2023 

NASZE KAMPERY Swoim klientom oferujemy wysokiej klasy 2 osobowe kampery w pełni wyposażony w akcesoria kuchenne, pościel i prysznic solarny. 

Samochody SurfCampers prowadzi się jak auta osobowe – wystarczy prawo jazdy kat. B. Mają manualną skrzynię biegów. Można wszędzie nimi wjechać i zaparkować. Samochód jest ekonomiczny, ergonomiczny i kryjący w sobie wiele przyjemnych rozwiązań, co sprawia ze podróż nim jest wygodna i komfortowa. 

 

bottom of page