top of page

WYNAJEM KAMPERÓW

Jeśli poszukujesz sposobu na nietuzinkowe spędzanie czasu, wakacji wolny od wszelkich ograniczeń, możliwości bliskiego kontaktu z naturą to caravaning jest właśnie dla Ciebie! 

 

To idealne rozwiązanie zarówno dla pary, grupki znajomych chcących wspólnie spędzić wczasy, aktywnych entuzjstów kite surfingu czy nurkowania, ale także dla rodzin z dziećmi zmęczonych wakacjami

all-inclusive, podczas których wszystko jest już zaplanowane i nie ma miejsca na improwizację.

 

Bezapelacyjnie jedną z największych zalet podróżowania kamperem jest właśnie niewątpliwy kontakt z przyrodą i odpoczynek w warunkach pozwalających zapomnieć o zgiełku miasta. Andaluzja wydaje się być wręcz podróżniczym rajem, bowiem każdy znajdzie tu coś dla siebie - przepiękne plaże  po imponujące pasma górskie. 

 

Ciepły klimat, przepiękne trasy, masa zabytków i niezliczona ilość campingów o wysokim standardzie sprawią, że Twoje wakacje kamperem staną się niezapomnianą przygodą! :)  

 

 

O ProjekcieHiszpania Kamperem to nowatorski projekt warszawskiej firmy The Kampers (www.thekampers.pl).

 

Idea powstała na bazie własnych doświadczeń: pragnieniem zwiedzenia Hiszpanii i Portugalii kamperem, połączonej z niechęcią do pokonania ponad 7 tysięcy kilometrów na dojazd i powrót. Tak narodził się plan stworzenia mobilnej floty (wypożyczalni kamperów), zdolnej obsłużyć klientów na większości lotnisk Hiszpanii i Portugalii. 

 

Tak chcemy zachęcić i Was do spróbowania tej niesamowitej możliwości podróżowania, jaką jest campering! :)  

NASZE KAMPERY Swoim klientom oferujemy wysokiej klasy 6 kamperów (od 3 do 7 osób) w pełni wyposażone w akcesoria kuchenne, pościel dla wszystkich uczestników podróży, stół i krzesełka turystyczne, a także atlas Europy

z wykazem wszystkich kempingów.

 

W cenie oferujemy również foteliki samochodowe dla najmłodszych podróżników. Ponadto istnieje możliwość doposażenia kampera w rowery elektryczne.

 

Zarezerwuj swój kamper już dziś! 

Hiszpania i Portugalia Kamperem - Przykładowe TrasyGdy w Polsce już zimno i chłodno, a długie wieczory dają się we znaki najlepiej uciec tam, gdzie znajdziemy jeszcze dni wypełnione słońcem i wysokimi temperaturami. Najlepszym kierunkiem wydaje się Hiszpania i Portugalia - ale gdzie konkretnie pojechać gdy masz 7, 14 lub 21 dni? Przeczytaj nasz artykuł ;) 

bottom of page