top of page

WYNAJEM VANA

Marzy Ci się wolność ? Przygoda? Wiatr we włosach?  Pragniesz spędzić swoje wakację w całkowicie inny sposób? A co powiesz na wynajem  vana, czyli 2os kampera?   

 

Jeśli lubisz kontakt z naturą, budzić się nad oceanem, spać pod gwiaździstym niebiem lub każdego dnia spać gdzie indziej, to będą to dla Ciebie wymarzone wakacje! 

 

Samochód, którym dotrzesz na dziką plażę i do centrum miasta. Znajdziesz miejsce na swoją deskę do surfingu, zrobisz śniadanie na plaży i sprawdzisz email. Jest połączeniem campera i samochodu osobowego. Ekonomiczny, ergonomiczny, kryjący w sobie wiele przyjemnych rozwiązań. Możesz podróżować i poznawać nowe miejsca w sposób jaki Tobie odpowiada najbardziej, w Twoim rytmie, bez większego planu i pośpiechu, łącząc podróż przez piękne miasteczka, dzikie plaże, odwiedzając lokalne knajpki i spoty surfowe.

 

Zaskoczony? My też byliśmy ;) Weź swojego chłopaka, weź przyjaciółkę i nie czekaj ! Wypożycz swój mały raj na 4 kółkach już dziś i jedź przeżyć przygodę życia! :) 

O ProjekcieZanim zaczęliśmy explorować Hiszpanie, udało sie nam odbyć podóż do Australii. Miesięczna wyprawa wzdłuż wybrzeża, piękne widoki, niesamowita przyroda i wolność. Podróżowanie camperem dało nam swobodę i możliwość samemu podejmowania decyzji, bez pospiechu,   narzuconego programu turystycznego. 

 

Niestety nie znaleźliśmy takiego typu campera w Hiszpanii. Dlatego na podstawie zdobytych przez nas doświadczeń w podróżowaniu postanowiliśmy zaprojektować idealny model 2 osobowego campera vana, który na trasie czy w mieście będzie poruszał się jak samochód osobowy a służył będzie również do mieszkania.  Tak powstal  Surfcampers, który mamy nadzieje skusi i Was ;) 

NASZE KAMPERY i Cennik Swoim klientom oferujemy wysokiej klasy 2 osobowe kampery w pełni wyposażony w akcesoria kuchenne i pościel, a na życzenie dodatkowy sprzęt, w tym przenośny internet.

 

Samochód van ekonomiczny, ergonomiczny, kryjący w sobie wiele przyjemnych rozwiązań, wszystko ze smakiem, by podróżować i poznawać nowe miejsca w sposób jaki Tobie odpowiada najbardziej, w Twoim rytmie i według Twojego planu - łącząc podróż przez piękne miasteczka, szerokie plaże, odwiedzając lokalne knajpki i spoty surfowe

 

Zarezerwuj swój kamper już dziś! 

Prowincja Kadyks Kamperem Aby ułatwić Wam przeżycie niesamowitej przygody przygotowaliśmy przykładową trasę i subiektywny przewodnik co warto zobaczyć wybierając się w 7 dniową podróż kamperem po Andaluzji, a konkretnie po prowincji Kadyks.  Gwarantujemy 7 dni pełne wrażeń, pięknych widoków, hiszpańskiej historii i kultury, a przede wszystkim idealne połączenie aktywnego zwiedzania z błogim lenistwem plażowania. Jestem przekonana, że zachwycisz się tym regionem równie mocno jak my i pokochasz ten styl życia  :)

bottom of page